29.02.2016 | 14:22

Директори Дрогобицького, Бориславського, Кам’янка-Бузького, Стрийського, Стебницького та Миколаївського центрів зайнятості та їхні заступники взяли участь у міжобласній нараді-навчання з питань впровадження «Регламенту роботи центрів зайнятості щодо задоволення потреб клієнтів», що відбулася у Закарпатському ОЦЗ.

Присутня на заході начальник управління профорієнтації та профнавчання Державної служби зайнятості (ЦА) Інна Анатоліївна Бондіні висвітлила основні аспекти модернізації роботи ЦЗ задля підвищення ефективності надання соціальних послуг працедавцям і безробітним. Вона зосередила увагу присутніх на якісному доборі персоналу на замовлення підприємств, методах залучення клієнтів до продуктивної зайнятості та розвитку професійної кар’єри. Також порушувалися питання повноцінності виконання у базових центрах зайнятості функцій в умовах скорочення персоналу, посилення ролі керівника в управлінні персоналом, усебічне використання інтернет-ресурсів, у тому числі сайту trud.gov.ua та ін.

До сонячного Ужгорода на навчання також прибули директори та технологи-організатори пілотних базових центрів зайнятості з Івано-Франківської, Тернопільської, Закарпатської та Чернівецької областей. Досвідом роботи з колегами у період апробації антикризового регламенту поділилися посадовці Дрогобицького та Стебницького ЦЗ, що на Львівщині. Вони окреслили позитивні сторони нововведення, а також висловили окремі зауваження до нього.

Під час фахової дискусії від учасників зустрічі прозвучало чимало раціональних пропозицій, цікавих думок і побажань щодо вдосконалення алгоритму дій та виконання функцій, які передбачені у розробці.