03.12.2019 | 12:13

У рамках профілактичних заходів, націлених на пом’якшення ситуації у разі запланованого вивільнення, посадовці Жовківської районної філії Львівського ОЦЗ організували для співробітників райдержадміністрації круглий стіл. Захід був присвячений питанню працевлаштування осіб, котрі попереджені про припинення трудових відносин з ініціативи працедавця.

Під час конструктивної бесіди керівники структурних підрозділів Жовківської РДА ознайомилися з актуальними та перспективними вакансіями як місцевих фірм і компаній, так і пропозиціями роботи в межах області.

Багато уваги було зосереджено на умовах і процедурі видачі ваучерів для зростання рівня конкурентоспроможності осіб віком понад 45 років, аспектах професійного навчання та підвищення кваліфікації на базі центрів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, перспективних напрямах організації малого бізнесу тощо.

Як зазначили посадовці Жовківської РФ ЛОЦЗ, з метою працевлаштування працівників РДА ще до моменту звільнення до всіх превентивних заходів, які проводить районна служба зайнятості, будуть активно залучатися представники бізнес-кіл, профспілок і профільних асоціацій роботодавців.

Жовківська районна філія Львівського ОЦЗ