09.08.2019 | 11:10

Сімейна кав’ярня – це місце, де по-домашньому затишно, на кожному столику красуються квіти аж хочеться присісти і відпочити від життєвої метушні. До вас обов’язково підійде офіціант і мило посміхнеться, подасть запашну каву, а до неї ще смачний вишуканий десерт. Але щоб створити таку атмосферу, потрібно докласти чимало зусиль. Тому спеціалістів сфери обслуговування завжди охоче беруть на роботу і вони завжди є затребуваними на ринку праці.

Відтак днями у Стебницькій міській філії Львівського обласного центру зайнятості для безробітних краян відбулася презентація працедавця  за участю Світлани Винарчук, власниці кав’ярні «Клер». Розпочала захід Віра Мисько, заступник директора держустнови. Вона вкотре розповіла присутнім про основні тенденції розвитку регіонального ринку праці, ознайомила з сучасними сервісами, що використовує служба зайнятості та коротко охарактеризувала підприємця С. Винарчук.

Своєю чергою п. Світлана повела мову про специфіку роботи закладів харчування, охоче надала інформацію про умови праці у кав’ярні, графік роботи та перелічила складові соціального пакету для працівників. Більш детально зупинилася на специфіці роботи кухара та бармена саме у її кафе. Бізнесвумен зазначила, що згадані професії є надзвичайно актуальними та добре оплачуваними.

Відрадно, що усі учасники задоволені такою цікавою, змістовною зустріччю. Кілька осіб зголосилися відвідати заклад харчування та детальніше ознайомитися з майбутніми обов’язками.

Ганна Фірко, провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Стебницької міськї філії Львівського ОЦЗ