08.08.2018 | 09:42

Посадовці Дрогобицького міськрайонного центру зайнятості систематично організовують різноманітні заходи, щоби максимально задовольнити кадрові потреби місцевих фірм і компаній. Найбільш популярними та дієвими є презентації працедавців і ярмарки вакансій. Основна мета таких зустрічей – надати вичерпну інформацію безробітним про специфіку діяльності підприємства устами його ж працівників, а також забезпечити соціальних партнерів якісним персоналом.

Нещодавно влаштували зустріч представників ТОВ «Захід-Агро МХП» з безробітними, котрі активно шукають офіційне місце праці. Маже два десятки осіб ознайомилися з пропозиціями працевлаштування у компанії, що займається вирощуванням зернових, бобових та олійних культур.

Під час бесіди рекрутер розповіла про рівень заробітної плати та обов’язки працівників, ознайомила з можливістю навчання за направленням центру зайнятості, торкнулася питання кар’єрного росту тощо.

Охочих детальніше дізнатися про умови праці та оглянути майбутнє робоче місце запросили відвідати виробництво, щоби остаточно вирішити подальшу трудову долю. А ТОВ «Захід-Агро МХП» за відносно короткий період зможе поповнити штат кваліфікованими працівниками.

Марія Грицай, провідний фахівець сектору рекрутингу Дрогобицького міськрайонного центру зайнятості