19.10.2018 | 10:54

Днями у Дрогобицькій райдержадміністрації відбувся семінар для місцевих працедавців на тему: «Легалізація праці та дотримання державних мінімальних гарантій в оплаті праці. Обговорення проблемних питань». Участь у заході взяли головний державний інспектор управління Держпраці у Львівській області Марія Кучма, представники ГУ ДФС, ГУ Пенсійного фонду України у Львівській області, управління соціального захисту населення РДА, міськрайонного центру зайнятості, працівники бухгалтерських, кадрових служб, установ, організацій, підприємств Дрогобицького району.

Першим виступив голова РДА Андрій Шевкенич, котрий наголосив на важливості дотримання норм чинного законодавства. Його думку продовжила Марія Кучма ознайомивши присутніх зі змінами у трудовому законодавстві. Вона розповіла про порядок здійснення контролю з питань своєчасної та повноти сплати податків, дотримання мінімальних гарантій у нарахуванні зарплати, оформлення трудових відносин тощо. Йшлося про негативний вплив неоформлених трудових відносин на розмір пенсії.

Наприкінці бесіди учасники семінару обговорили низку проблемних питань, які хвилювали суб’єктів господарювання району, отримали кваліфіковані відповіді та занотували важливі контакти.

Марія Суховерська, начальник відділу взаємодії з роботодавцями  Дрогобицького МРЦЗ