28.11.2017 | 09:50

Інтеграція України у світове та європейське співтовариство визначає модернізацію патріотичного виховання школярів. Особливої ваги сьогодні набуває переосмислення прадавніх цінностей, відродження в учнівства почуття національної свідомості, відданості справі зміцнення державності, громадянського самовизначення.

У Національній стратегії розвитку освіти в Україні на період до 2021 року, Законах України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Концепції громадянського виховання особистості в умовах розвитку української державності», «Програмі українського патріотичного виховання дітей та учнівської молоді» та в інших нормативних документах обумовлені основні аспекти патріотичного виховання молоді.

Саме тому посадовці Пустомитівського районного центру зайнятості спільно з учасником АТО прапорщиком Ярославом Степановичем Прусом провели для старшокласників Наварійської загальноосвітньої школи профорієнтаційний захід.

У цікавій формі школярам розповіли про розмаїття світу професій, правила вибору фаху, реалії сучасного ринку праці та перспективи його розвитку. Особлива увага була зосереджена на престижності військових спеціальностей, вимогах до тих, хто хоче свій трудовий шлях пов’язати зі службою у Збройних силах України.

Зосереджено, затамувавши подих, вихованці школи слухали розповідь Я. Пруса, котрий окреслив історію свого життя, детально зупинившись на бойових дорогах, що пролягли через охоплені полум’ям війни східні області України.

Не менш цікавими були виступи фахівця служби у справах дітей Галини Мастикаш-Панчишин і посадовця центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Пустомитівської РДА Наталії Бокало.