01.04.2021 | 10:16

Чи свідомо учні обирають трудову стежину? Чи замислюються вони над своїми нахилами та вподобаннями? Які професії нині користуються попитом на ринку праці Львова? Відповіді на ці та багато інших запитань можна знайти, долучившись до проєкту «Успішна кар’єра», який реалізовується з ініціативи служби зайнятості.

Днями фахівці з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Львівського МЦЗ в онлайн-форматі провели для школярів інформаційно-пізнавальний захід «Обирай майбутнє – живи і працюй в Україні».

Головна мета зустрічі – поглибити знання учнівської молоді щодо різноманітності сучасних професій, важливості та значення кожної з них. Під час вебінару вихованців шкіл ознайомили з можливостями самостійного тестування на сайті Державної служби зайнятості, розповіли про «Профорієнтаційний віртуальний клуб «Професійна кар’єра» Львівської ОСЗ» у мережі «Facebook» та запросили вподобати цю сторінку, адже її контент буде цікавим не лише юнацтву, але й їхнім педагогам і батькам.

Подібні заходи допомагають молодому поколінню свідомо та обдумано обирати майбутній фах, щоби у дорослому житті мати роботу та гідний заробіток.

Олександра Тарасюк, начальник відділу активної підтримки безробітних Львівського міського центру зайнятості