19.08.2019 | 11:53

Цими днями для безробітних Червоноградської міської філії Львівського ОЦЗ провели професіографічну екскурсію на підприємство європейського зразка з японськими інвестиціями – ТзОВ «Фуджікура Аутомотів Україна Львів». Відрадно, що такі заходи проводяться не вперше. Головна їхня мета – ознайомити незайняте населення з перспективами працевлаштування у іноземній компанії.

Спеціалісти з підбору персоналу коротко розповіли учасникам зустрічі історію підприємства та охарактеризували специфіку діяльності. Нині на підприємстві працює понад 2000 робітників, котрих забезпечують транспортом до місця праці, безкоштовним харчуванням, соціальним пакетом та гарантують хороші умови оплати праці. Крім цього, шанс долучитися до команди професіоналів є й у тих, хто не має відповідного фаху. Їх навчають безпосередньо на робочому місці. «Якщо Ви відповідальний, цілеспрямований, наполегливий та працьовитий, то маєте можливість кар’єрно зростати», – наголосили рекрутери.

Також ТзОВ «Фуджікура» гарантує безпеку для всіх працівників, створює комфортні робочі місця, де всі співробітники можуть повною мірою проявити свою ініціативу і творчість без будь-якої дискримінації.

Професіографічна екскурсія пройшла дуже плідно та інформативно. Безробітні отримали вичерпні відповіді на усі свої запитання, які їх цікавили. Передусім побачили умови праці на підприємстві, командну роботу, і сам колектив. Від почутого були вражені та задоволені. Про свої наміри працевлаштування на цьому підприємстві обіцяли повідомити згодом.

Довідково. Компанія «Фуджікура» була заснована у 1885 році із головним офісом у Японії та налічує  50 000 працівників по всьому світу сьогодні. Основною продукцією компанії є оптичне волокно, виробництво електрообладнання, телекомунікаційних систем й автомобільних компонентів для автомобілів Volkswagen, Audi, Porsche.

Червоноградської міської філії Львівського ОЦЗ