30.04.2021 | 10:05

Нині працедавці «полюють» на фахівців і спеціалістів широкого профілю, котрі швидко перенавчаються, освоюють суміжні професії, самовдосконалюються тощо. Саме таких працівників готують центри професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Серед переваг вишколу в ЦПТО, у тому числі й Львівському, – стислі терміни навчання, змістовні освітні програми, що максимально наближені до вимог суб’єктів господарювання, використання новітніх технологій, можливість навчатися за індивідуальною формою, комфортна атмосфера для осіб різного віку.

Сучасна матеріально-технічна база навчальних закладів забезпечує слухачів знаннями та вміннями, які відповідають потребам працедавців.

Центри професійної освіти функціонують у Дніпропетровській, Донецькій, Івано-Франківській, Луганській, Львівській, Одеській, Рівненській, Сумській, Харківській, Полтавській та Херсонській областях. На їхніх базах здійснюється підготовка, перепідготовка і підвищення кваліфікації безробітних та інших категорій дорослого населення за робітничими професіями.

Задля задоволення поточних і перспективних потреб фірм і компаній у персоналі у Львівському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ проводиться вишкіл осіб, котрі вперше шукають роботу і не мають професійної освіти, тих, у кого нема спеціальної підготовки, краян з ушкодженим здоров’ям, безробітних, котрі понад 6 місяців не можуть повернутися до трудової активності, демобілізованих військовослужбовців, що брали участь в антитерористичній операції та внутрішньо переміщених осіб.

Для проходження курсів необхідно подати перелік документів, зокрема, паспорт, документ про освіту, направлення на навчання, медичну довідку.

Бродівська районна філія Львівського ОЦЗ