26.05.2023 | 09:37

Попри затяжну пандемію, карантинні обмеження, а тепер і війну, українські підприємці знаходять оптимальний шлях для розвитку. Про це свідчить приклад приватного підприємця Володимира Стасишина з Городка, котрий займається виготовленням надгробних пам’ятників.

Спершу підприємець створював бюджетні вироби з крихти, а згодом, набувавши досвіду, удосконаливши виробництво та застосувавши новітні технології, взявся виготовляти пам’ятники з граніту. Торік В. Стасишин у рамках проєкту «єРобота» отримав мікрогрант на розвиток бізнесу.

Як каже пан Володимир, ще кілька літ тому він тільки мріяв про встановлення на виробництві сучасного дороговартісного устаткування, а завдяки участі в урядовій програмі він за грантові кошти та власні заощадження придбав його. Використання новітнього обладнання з програмним комплексом дозволило підприємцю не тільки підвищити якість виготовлених виробів, розширити спектр каменеобробних функцій, а й наростити обсяги виробництва.

Нагадуємо, що у рамках державної програми «єРобота» представники мікро- і малого бізнесу, а також ті, хто хоче започаткувати власну справу, можуть отримати мікрогрант у розмірі від 50 до 250 тис. грн. Для цього потрібно розробити бізнес-план і надіслати заявку через портал «Дія». За додатковою інформацією звертайтеся до підрозділів служби зайнятості (адреси – тут).