20.11.2020 | 10:37

Не один рік давній партнер служби зайнятості – громадська організація «Центр «Жіночі перспективи» – працює над удосконаленням взаємодії державних установ, органів місцевого самоврядування та інституцій громадянського суспільства у сфері протидії торгівлі людьми. Процес децентралізації та утворення об’єднаних територіальних громад, які беруть на себе нові функції та повноваження, вносить багато змін у напрацьовані роками алгоритми. Тому важливо, щоб інформація, послуги та фахова допомога були доступними та якісними, а головне – дійшли до кожного жителя громади!

Нещодавно представники ГО «Центр «Жіночі перспективи» провели у Жидачівській та Гніздичівській ОТГ круглий стіл, у якому взяли участь заступниця голови Жидачівської РДА та заступниця Гніздичівського селищного голови, фахівці відділу соціального захисту населення Жидачівської РДА, служби у справах дітей від двох представлених громад, Жидачівського РЦСССДМ, Гніздичівського центру соцобслуговування, районної філії Львівського обласного центру зайнятості, працівники бібліотеки та голова ГО «Спілка жінок Львівщини – Жидачівщина».

Захід відбувся в межах проєкту «Впровадження Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в умовах децентралізації у Львівській області», що реалізується в рамках Програми Представництва МОМ в Україні з протидії торгівлі людьми, за фінансування Mіністерства закордонних справ Королівства Норвегія та щедрої підтримки американського народу через проект Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Жидачівська районна філія Львівського ОЦЗ