12.04.2021 | 10:41

Днями відбулася зустріч завідувачки відділенням соціальної роботи КЗ «Центр надання соціальних послуг Золочівської міської ради» Н. Маркевич, місцевої координаторки проєкту «Крила», з керівниками Золочівської районної філії Львівського обласного центру зайнятості Г. Комендою та Л. Саханевич.

Під час предметної розмови сторони обговорили напрями подальшої співпраці, мета якої – залучити жінок з числа вразливих верств населення до проєкту «Крила».

Як було наголошено, на території Золочівської територіальної громади програма стартувала цьогорічного квітня і триватиме до 2025 року. Вона спрямована на те, щоб сільські жінки, особливо представниці соціально вразливих груп населення, перебували у дружньому середовищі, мали достатньо знань і навичок для зміцнення потенціалу, повернулися до трудової діяльності або започаткували власну справу. Проєкт фінансується Канадським Урядом, він охопить 20 територій, у тому числі Львів і 4 ОТГ області. Загалом організатори планують надати всебічну допомогу 2800 особам, у тому числі представницям ромської національності, мешканкам села, особам з інвалідністю, ветеранкам, вдовам, постраждалим від домашнього насильства, а також хворим на ВІЛ.

«Проєкт «Крила» продовжує розбудовувати потенціал партнерських організацій. Ми опрацьовували деталі програми мотивації «Майстерня можливостей», яка допоможе жінкам, бенефіціаркам проєкту «Крила», повірити в свої сили, знайти шлях до економічної незалежності та обрати один із шляхів: успішно працевлаштуватися або поглибити знання та вміння для започаткування та ведення бізнесу», – зазначила Наталія Маркевич.

За її словами, Золочівська ТГ одна із 20 громад, відібраних для участі у проєкті «Крила», що впроваджується організацією Pact Ukraine спільно із партнерами у Львівській області, зокрема БО «Фонд Горіховий дім».

Довідково. Проєкт «Крила. Жінки залучені: шлях до зростання та економічної безпеки» орієнтований на представниць прекрасної статі, зокрема їхні сильні сторони та ресурси. Учасниці будуть охоплені мотиваційними заходами, матимуть змогу поглибити рівень знань, аби бути готовими до якісних змін у житті, зокрема успішно працевлаштуватися або започаткувати свій бізнес. Таким чином вони здобудуть самостійність, що позитивно позначиться на благополуччі їхніх сімей та всієї громади загалом.

Більш детальну інформацію з питань реалізації проєкту можна отримати у відділенні соціальної роботи КЗ «Центр надання соціальних послуг Золочівської міської ради Золочівського району Львівської області» (м. Золочів, вул. Чорновола, 3, каб. 412), моб. тел. 067-2525875.

Золочівська районна філія Львівського ОЦЗ