оп
21.12.2018 | 09:50

Шановні колеги, дорогі друзі!

У переддень новорічно-різдвяних свят народилася Державна служба зайнятості, яка цьогоріч відзначає 28 років з часу заснування.

У потоці буденних клопотів ми не завжди встигаємо осмислити цілісне розмаїття позитивних змін у її діяльності, але вони є, до того ж доволі відчутні. З кожним роком удосконалюється зміст соціальних послуг, зорієнтований на задоволення потреб клієнтів, відшліфовуються форми та методи обслуговування відвідувачів, впроваджуються інновації задля якомога швидшого працевлаштування безробітних та укомплектування вакансій.

Безперечно, поза всіма добрими справами, які на рахунку служби зайнятості, – сумлінна кропітка праця всього колективу ЛОЦЗ і кожного працівника зокрема.

З нагоди створення Державної служби зайнятості України щиро бажаю вам, дорогі колеги, щастя та достатку, миру і злагоди, доброго здоров’я та родинного благополуччя, надійних партнерів і вірних друзів!

Хай кожному з вас світить зірка світлої мрії, заради якої варто жити і творити добро! Хай радість від щоденної праці та людська вдячність повертаються сторицею, додають наснаги на шляху до нових життєвих перемог, а кожний день увінчується шляхетними вчинками та вагомими успіхами!

З повагою директор Львівського обласного  центру зайнятості 

Василь Барилюк