02.04.2021 | 10:22

Вікіпедія описує рекрутинг як процес добору персоналу в штат компанії або на замовлення клієнта, у цьому й полягає основна функція рекрутерів.

Посадовці Дрогобицького МРЦЗ переконують, що працювати у цій сфері дуже цікаво, престижно і вигідно. І на це існує кілька причин.

Однією із них є постійний азарт, адже пошук кандидата нагадує чесне змагання, коли ви кожного разу конкуруєте з іншими фахівцями, що працюють на різні компанії. Якщо ви знайшли гідного кандидата, це – ваша маленька перемога. На відміну від багатьох сфер діяльності, підбір фахівців на певну вакансію має чітку початкову та кінцеву точку відліку.

Друга причина – можливість знайомитися з найкращими спеціалістами. Адже специфіка роботи рекрутера напряму залежить від вміння спілкуватися з людьми та розширювати свій нетворкінг.

Третя – безперервний розвиток. Якщо вам подобається весь час навчатися чогось нового, цей шлях – для вас, адже обрана спеціальність йде «нога в ногу» з прогресом.

Ще одна не менш важлива причина обрати роботу рекрутера – зміна задач. Так, може видатися, що доручені функції – нудна справа, але більшість фахівців опрацьовують різні вакансії, вивчають щоразу інші сфери діяльності, отримують нові складні, але дуже цікаві завдання.

І наостанок – відносно легке входження у професію. Вам не потрібно отримувати додаткову освіту для того, щоб стати рекрутером. Достатньо закінчити курси й горіти бажанням працювати. Якщо ви володієте потрібними навиками і вмієте проілюструвати власні здібності, тоді роботу довго шукати не доведеться.

Звісно, у цій сфері також є свої мінуси. Іноді бувають періоди, коли кандидати потрібні «на вчора». Доволі непросто мотивувати себе на швидкий темп роботи. Комунікація з різними особами потребує неабиякої витримки та стресостійкості. Але якщо ви відчуваєте в собі сили, маєте бажання допомагати іншим і прагнете докорінно змінити трудову діяльність, тоді – ласкаво просимо.

Дрогобицький міськрайонний центр зайнятості