10.06.2021 | 13:16

«Оптимізм і наполегливість – риси характеру успішних людей»! Таким гаслом послуговується у житті Тетяна Кантор, колишня клієнтка Червоноградської міської філії Львівського ОЦЗ, котра сміливо і впевнено крокує в майбутнє.

Завжди активна та впевнена у собі пані Тетяна, втративши під час карантину роботу, не опустила руки перед життєвими обставинами. Навпаки, цей період тимчасових випробувань сприйняла як виклик і старт до нових звершень. Інтуїція жінку не обманула.

Звісно, певний час вона пробувала самостійно знайти місце праці, наполегливо вичитувала оголошення, але вакансій за фахом не було. Тоді жінка звернулася по допомогу у працевлаштуванні до спеціалістів Червоноградської міської філії Львівського ОЦЗ. Після низки консультацій з фахівцями та профілювання пані Тетяна разом з кар’єрним радником склала індивідуальний план працевлаштування. Результат не забарився: безробітній підібрали вакансію за фахом. Досвідчена та вмотивована жінка одразу погодилася пройти професійна навчання шляхом стажування безпосередньо на робочому місці, під час якого продемонструвала працедавцю відповідність професійних навичок вимогам до претендентів та успішно працевлаштувалася на посаду бухгалтера.

«Я щиро вдячна фахівцям служби зайнятості за сприяння у пошуку роботи. Рецепт простий: бажання працювати і виконувати рекомендації кар’єрного радника, а ще – досвід і спільні зусилля безробітного та служби зайнятості. Тепер я маю роботу, від якої отримую моральне та матеріальне задоволення», – підсумовує п. Тетяна.

Червоноградська міська філія Львівського ОЦЗ