11.01.2018 | 09:17

Як свідчить практика, найпростішим способом знайти на замовлення підприємств, установ чи організацій потрібний персонал, а відтак – забезпечити роботою тих, хто її шукає, є організація ярмарків вакансій. Адже ніхто більш доступно не розкаже потенційним працівникам про умови праці на тому чи іншому виробництві, ніж представник фірми чи компанії, якій потрібна додаткова робоча сила.

Посадовці Трускавецького МЦЗ оперативно реагують на кадрові потреби місцевих працедавців, організовуючи для них зустрічі з безробітними. Лише торік у приміщенні міського центру зайнятості відбулося 12 ярмарків вакансій, у яких взяли участь представники 20 підприємств і понад 200 пошуковців роботи.

Яскравим прикладом доцільності проведення таких заходів є співпраця з ТзОВ «Універсальна бурильна техніка». На одній із зустрічей з тимчасово непрацюючим жителями курортного містечка представник товариства презентував вільні робочі місця для фрезерувальників, токарів, електромонтерів з ремонту та обслуговування електроустаткування, шліфувальників, свердлувальників і слюсарів-інструментальників. Результати заходу не забарилася: після співбесіди з працедавцем 14 осіб з числа шукачів роботи були успішно працевлаштовані.

Ольга Федоричак, заступник директора-начальник відділу надання соціальних послуг Трускавецького міського центру зайнятості