26.05.2020 | 09:44

Фахівці відділу активної підтримки безробітних Львівського міського центру зайнятості щоденно у телефонному режимі співпрацюють з безробітними, а за допомогою онлайн-ресурсів організовують семінари.

Днями вони провели тематичний вебінар. Пошуковці роботи під час відеозустрічі отримали кваліфіковані рекомендації щодо правильного виповнення резюме. Адже всім відомо, що пошук нової роботи розпочинається із написання саме цього презентаційного листа. І не варто забувати, що він ще й виконує роль візитної картки для працедавців.  

Під час віртуального навчання спеціалісти міської служби зайнятості окреслили учасникам структуру та види резюме, особливості його написання, наголосивши, що у ньому повинно міститися максимум інформації про професійний досвід, водночас цей документ має бути унікальним і переконливим.

Фахівці закликали слухацьку аудиторію виповнити резюме самостійно, добре продумавши кожне написане слово. Якщо виникнуть запитання, будь хто може скористатися відео-інструкцією, що опублікована у рубриці «Освітній портал Державної служби зайнятості» за посиланням https://skills.dcz.gov.ua/course/stvorennya-rezyume-na-sajti/).

 

Львівський міський центр зайнятості