08.04.2021 | 10:10

Сьогодні вона – успішна бізнесвумен, самостійна, упевнена жінка, майстриня з манікюру, до котрої активно записуються клієнтки, аби привести до ладу свої нігті.

А ще зовсім недавно Марія Возняк, колишня клієнтка Пустомитівської районної філії Львівського ОЦЗ, лишень мріяла про власну справу, в уяві малювала будні, коли з радістю виконує улюблену роботу, від якої не тільки сама черпає насолоду та натхнення, а й дарує гарний настрій та красу іншим.

Вона не помилилася, коли довірила трудову долю фахівцям філії, позаяк побачила у них щире бажання допомогти їй змінити життя на краще. А, як відомо, інтуїція у жінок добре розвинута й мало коли підводить. За скеруванням служби зайнятості пані Марія здобула професію манікюрника у Львівському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Навчання проходило цікаво, творчо, із майстер-класами, лекціями та практичними заняттями, на яких слухачки мали змогу проілюструвати власні таланти, художній смак і відчуття гармонії. Отримавши свідоцтво про присвоєння кваліфікації, Марія Возняк вирішила пуститися у вільне плавання бізнесовими просторами, зареєструвавшись фізичною особою-підприємцем.

«Звісно, спершу було непросто. Треба було сформувати клієнтську базу, завоювати у відвідувачів авторитет, обдумати цінову політику. Мабуть, у цій ситуації найбільшим плюсом було те, що займаюся улюбленою справою, а задоволення, яке отримую від роботи, перекреслює всі інші труднощі. Тому щоранку маю чудовий настрій, в очікувані цікавого спілкування з клієнтками почуваюся щасливою», – розповідає пані Марія.

Її акуратність, уважність, доброзичливість, моторика пальців рук, емоційна стійкість, уміння ладити з людьми, творчість, бажання догодити кожній клієнтці, вгадати її потреби у дизайні нігтів – усе це наче магніт приваблює відвідувачок.

«Важливо повірити у власні сили й натхненно працювати, – каже майстриня. І додає. – Я рада, що почала життя з чистого листка. Завдяки службі зайнятості маю роботу, яка стала емоційною гаванню».

Мирослава Магир, провідний фахівець з питань зайнятості Пустомитівської районної філії Львівського ОЦЗ