05.11.2019 | 11:56

Якщо, проживши певний відрізок життя, набувши достатній життєвий і трудовий досвід, ви в одну мить вирішуєте все змінити, розпочати з чистого аркуша та заглибитися у нову професію, то, напевно, якісь вагомі обставини спонукали вас задуматися над запитанням: «Я що далі?».

Саме так вчинила кожна представниця прекрасної статі із групи безробітних, котрих наприкінці липня цього року спеціалісти центрів зайнятості області скерували на навчання за фахом «манікюрник» до Львівського ЦПТО. Із першого дня впадало у вічі рішуче бажання слухачок якомога повніше осягнути ази цієї творчої професії.

Із досвіду знаємо (не одна група проходила навчання за різноманітними професіями), що інколи тільки під час вишколу дорослі студенти починають розуміти, що це не їхнє ремесло, вони помилися у виборі, обрали не ту сферу. Але у наших дівчат все було по-іншому: від першого до останнього заняття вони на одному подиху засвоювали премудрості манікюрної справи. Теоретичний матеріал, виробниче навчання, практика – усі складові навчального процесу пройшли на «відмінно», адже в очах кожної вгадувалася чітка впевненість у правильності обраної професійної стежини.

День за днем на лекціях і практичних заняттях вони набували професійності, удосконалювали практичні навички та вміння із догляду за пальцями рук, чищення та полірування нігтів, опановували техніку нанесення на них лаку та візерунків. А під час складання іспитів проілюстрували широчезний спектр майстерності, вразивши екзаменаторів цікавими креативними рішеннями.

Команда Львівського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості бажає вам, дівчата, і надалі розвивати свої таланти, отримувати від обраної професії задоволення, а ще – вдячних клієнтів і високих статків. Щасти вам!

Львівський центр професійно-технічної освіти ДСЗ