06.11.2019 | 12:12

Щоденне спілкування з багатьма відвідувачами мимоволі залишає свій слід чи осад, адже одних доводиться переконувати, що втрата роботи – це ще не кінець світу, іншим на часі ненав’язливо порекомендувати змінити фах, оскільки тільки таким чином можна повернутися на ринок праці, комусь у ситуації, що склалася, доводиться пропонувати тимчасові роботи або самозайнятість.

Серед розмаїття співрозмовників є й такі, котрі випромінюють добро та світло, заряджають енергією та позитивом. Саме таке враження склалося під час діалогу з Русланою Кужельною, життєрадісною та розумною жінкою, багатодітною мамою, котра із перших хвилин розмови подивувала щирістю, відвертістю, оптимізмом.

Зараз героїня нашої історії успішно займається бізнесом і очолює громадську організацію багатодітних сімей «Майбутнє України». А вперше познайомилися з нею ми у грудні 2018-го, коли вона звернулася до Червоноградської МФ Львівського ОЦЗ за пошуком роботи до душі із гідною заробітною платою.

Усвідомивши, що на той час на локальному ринку праці прийнятних варіантів зайнятості для неї не було, пані Руслана за рекомендацією посадовців вирішила самостійно створити для себе робоче місце шляхом започаткування власної справи. Над видом майбутньої діяльності довго не думала, обрала те, що найкраще вміла і що користується попитом серед населення.

Пройшовши на базі Львівського центру професійно-технічної освіти ДСЗ професійне навчання з основ підприємництва, написавши та захистивши бізнес-план на тему: «Роздрібна торгівля через мережу «Інтернет», у березні цього року вона отримала одноразову виплату допомоги з безробіття для організації бізнесу й відкрила інтернет-магазин.

Не приховуючи усмішки, пані Руслана каже: «Життя прекрасне, незважаючи на труднощі. Я щаслива, що маю п’ятьох дітей. Обставини так склалися, що їх виховую одна, але не падаю духом. Колись невпевнена в собі та наївна, я перетворилася на сильну жінку, стала вимогливою до себе й, можливо, занадто критичною. Але я щаслива! Мої діти тішать мене своїми успіхами. Я здорова, займаюся улюбленими справами: веду бізнес, заробляю самотужки на життя, а ще – підтримую багатодітні сім’ї. Повірте, виховувати кількох дітей – нелегко! Хочу подякувати працівникам Червоноградської міської філії ЛОЦЗ за небайдужість, розуміння, за те, що допомогли мені змінити світогляд і розкрити здібності! Завдяки їм я нині впевнена у завтрашньому дні».

 Червоноградська міська філія Львівського ОЦЗ