10.09.2021 | 10:49

У рамках святкування Дня незалежності України у Стрию відбулося кілька масштабних дійств: День міста, грандіозний концерт Національного заслуженого академічного українського народного хору ім. Г. Верьовки та конкурс «Чарівна стриянка».

Усі атракції не обійшлися без головного атрибуту – красиво обладнаної сцени, де власне й проходило світлове та звукове шоу. Виконував передбачені програмою електромонтажні роботи на запрошення управління культури, молоді та спорту ексбезробітний Стрийського міськрайонного центру зайнятості, а тепер успішний приватний підприємець Тарас Кардаш.

Він – колишній член малозабезпеченої сім’ї, котрий свого часу зумів змінити своє життя на краще, взявши участь у пілотному проєкті «Рука допомоги» та отримавши на поворотній основі безвідсоткову фінансову допомогу, яка надавалася учасникам програми на закупівлю необхідного обладнання для започаткування власного бізнесу.

Вивчивши «ази» податкового законодавства, усвідомивши всі ризики ведення бізнесу, врахувавши набутий досвід роботи та освіту, Тарас Кардаш зайнявся підприємницькою діяльністю з організації та виконання  електромонтажних робіт. З того часу чоловік завоював у Стрию гарну славу, сформував чималу клієнтську базу, адже виконує замовлення професійно, акуратно, чітко, використовуючи в обраній сфері діяльності сучасні методи роботи та новітні технології.

За його словами, він досі вдячний посадовцям Стрийського МРЦЗ, котрі підтримали та допомогли йому стартувати у бізнес, пояснювали різні нюанси, влаштовували зустрічі з працівниками інших державних установ, що дотичні до аспектів ведення власної справи.

Організація виконання електромонтажних робіт до підготовки майданчика для вдалого виступу запрошених артистів була бездоганною. Звісно, праця Т. Кардаша залишилася, так би мовити, «за кулісами», а насолоду від неї отримали сотні глядачів, котрі завітали на свято.

Стрийський міськрайонний центр зайнятості