11.03.2016 | 09:38

Багато хто знає, що на теренах Городоцького району, що на Львівщині, функціонує сучасне українсько-німецьке товариство «Бадер Україна», на якому виготовляються сидіння з натуральної шкіри для легкових автомобілів «AUDI» та «BMW», а також інші галантерейні вироби. Одначе, одне діло – володіти інформацією, а зовсім інше – оглянути цехи й поспілкуватися з тими, хто трудиться на підприємстві з іноземними інвестиціями. Саме тому посадовці Новояворівського міського центру зайнятості, оперативно реагуючи на досягнуту домовленість між директором центру зайнятості С. Мушак і керівництвом фірми, організували для тимчасово непрацюючих професіографічну екскурсію.

Із розповіді представника товариства майже чотири десятки екскурсантів, у тому числі й двадцять двоє безробітних, довідалися, що на теренах області компанія діє з 2006 року, забезпечуючи роботою дві тисячі мешканців району. Загалом корпорація налічує сім великих об’єктів. Окрім України, аналогічні виробництва розташовані у Польщі, Німеччині, Японії, Америці, Єгипті. У перших числах наступного місяця у с. Скнилів Львівської області відкриється навчальний центр, де буде проводитися професійний вишкіл тих, хто має намір поповнити колектив швейників і в подальшому продовжити трудову діяльність на новому заводі, що стрімкими темпами будується в селі Кожичі Яворівського району.

Мандруючи просторими цехами, відвідувачі ознайомилися із технологічним процесом створення сидінь для легкових автомобілів: від пошиття найменших деталей – до формування повноцінного виробу. З великою увагою вони слухали інформацію про умови працевлаштування на ТзОВ «Бадер Україна», принципи нарахування заробітної плати, правила трудового розпорядку та вимоги до дисципліни. Як було наголошено, на підприємстві охоче розглянуть кандидатури не тільки тих, хто працював у галузі крою та шиття, але й осіб без досвіду роботи. Головне, аби було бажання сумлінно та якісно виконувати доручені функції. Усім працівникам гарантується офіційне працевлаштування, безпечні умови праці, висока і стабільна зарплата, у разі потреби організовується навчання. Серед переваг – довіз працівників на роботу і в зворотному напрямі транспортом компанії за чітко визначеними напрямами.

Результат екскурсії – втішний: п’ятеро осіб пройшли співбесіду та погодилися на стажування у навчальному центрі з подальшим оформленням трудових відносин. А значить центр зайнятості виконав своє завдання: забезпечив працедавця кадрами, а безробітних – роботою.