23.02.2021 | 10:44

Так-так, ми не помилилися. Існує ще й така форма пошуку роботи. Багатьом з нас знайома ситуація: претендент публікує резюме на декількох сайтах із працевлаштування і просто чекає, поки працедавець зверне увагу саме на його кандидатуру. Впізнаєте себе? Тоді можемо вас «привітати» – ви входите до числа пасивних шукачів заробітку. Найчастіше цей метод використовують ті, хто замислюється над зміною сфери діяльності й періодично шукає кращий варіант. Це – один із шансів працевлаштуватися без будь-яких втрат часу, грошей і зусиль. Коли ж особа активно шукає роботу, вона використовує всі можливі способи та ресурси.

Давайте разом розглянемо пасивні методи пошуку роботи. З чого ж розпочати? Доводимо до ладу резюме, адже воно дає змогу дізнатися працедавцю про ваші здібності та кваліфікацію. Завантажувати резюме краще з домашнього комп’ютера, щоби вберегтися від ймовірних непорозумінь з боку фірми, у якій ви ще працюєте.

Не забудьте також підписатися на розсилки вакансій від провідних компаній, аби вчасно отримувати найсвіжіші пропозиції роботи та швидко на них реагувати.

Наступний крок – відвідування фірм і компаній та співбесіда з працедавцем. Звісно, якщо ви працюєте і не маєте багато часу в обідню перерву, то зробити це буде складно. Але можна домовитися про дату та час кваліфікаційного інтерв’ю в режимі онлайн через сучасні засоби зв’язку.

Усім нам властиво шукати своє «місце під сонцем». Тому, якщо ви плануєте змінити трудову діяльність, правильний пасивний пошук роботи – безпрограшний варіант!

Олена Шевченко,

завідувач сектору профорієнтації відділу

надання соціальних послуг

Бориславської міської філії Львівського ОЦЗ