09.03.2021 | 10:10

Роботу до душі знайти непросто, особливо під час карантину, але цілком реально. Для цього треба просто вийти із зони комфорту. Такої думки дотримується колишня клієнтка Червоноградської міської філії Львівського ОЦЗ Вікторія Заворотинська.

Ще минулого року вона звернулася до спеціалістів служби зайнятості за допомогою у пошуку роботи, оскільки самотужки знайти місце праці їй не вдавалося. На запитання, чому саме до цієї установи, Вікторія твердо відповідає: «У служби зайнятості надійна репутація. Під час ознайомлення з вакансіями на сайтах з пошуку роботи, не завжди була впевнена у достовірності оголошень, боялася обману, переймалася, чи справжня та або інша вакансія, фірма. Натомість була переконана, що у центрі зайнятості запропонують лише надійні варіанти».

Першим питанням фахівців філії до клієнтки щодо побудови подальшої кар’єри було: «Ким ви себе бачите в майбутньому?», позаяк жінка мала багатий досвід роботи у різних сферах економіки. Тому кар’єрний радник мав визначити перспективи трудової діяльності п. Вікторії: або вона не виходить за межі вже отриманих знань і досвіду, або ж відкриває для себе абсолютно нову галузь.

Невдовзі кар’єрний радник запропонував Вікторії пройти співбесіду з керівником приватного підприємства «Застава», яке задекларувало тимчасове місце роботи для менеджера (управителя) з постачання. Пропозиція зацікавила Вікторію з кількох аспектів: вона може здобути незнаний досі досвід, завоювати авторитет у колективі, а відтак і працевлаштуватися. Ризиків – жодних, а переваг – достатньо.

Результат співбесіди перевищив усі очікування, жінку прийняли на тимчасову роботу, а в подальшому запропонували офіційне працевлаштування на постійній основі.

Вікторія стверджує, що сумлінно виконувати коло професійних обов’язків і повноважень допомагають отримані під час попередньої трудової діяльності знання та досвід. Однак, як кажуть, самоудосконаленню нема меж. За її словами, щоб знайти цікаву роботу треба просто вийти із зони комфорту і бути готовим вчитися чогось нового. Спеціалісти Червоноградської МФ ЛОЦЗ щиро зичать п. Вікторії успіхів та професійного розвитку. Її приклад укотре засвідчує, що лише активна поведінка особи під час пошуку місця праці є запорукою успішного працевлаштування.

Червоноградська міська філія Львівського ОЦЗ