04.11.2019 | 09:40

Нещодавно учні Тужанівської ЗОШ та фахівці з профорієнтації Новороздільської міської філії Львівського ОЦЗ відвідали дослідницько-механічний завод «Карпати».

Спеціалісти служби зайнятості цю профорієнтаційну екскурсію обрали не випадково. Адже в основу роботи сучасного вагонобудівного підприємства закладені принципи точності, швидкості та високої якості, що притаманні кожному етапу виробничого процесу.

Начальник відділу охорони праці Іван Михайлович Харишин спершу ознайомив учнів з правилами техніки безпеки на заводі, а потім провів їх цехами, де виготовляють залізничні вагони. Випускники школи побачили наживо роботу електрогазозварників, слюсарів, кранівників та працю представників інших робітничих професій, котрі спільними зусиллями виготовляють ешалони для перевезення зернових культур та інші залізничні вагони.

«Екскурсія пролетіла як одна мить», – зізнаються вихованці Тужанівської школи. Адже побачили важку та цікаву роботу спеціалістів різних професій. А ще зауважили, що підприємство розвивається за новітніми технологіями. Майже всі виробничі процеси автоматизовані.

 

Новороздільська міська філія Львівського ОЦЗ