28.05.2020 | 12:27

«Без роботи сидіти не вмію», – розповідає пані Оля, колишня клієнтка Буської районної філії Львівського ОЦЗ. І додає, що самостійні пошуки нового місця праці закінчувалися нічим. Тому звернулася по допомогу до працівників районної філії.

Звісно, у маленькому райцентрі знайти роботу із пристойним заробітком непросто, навіть якщо ти за освітою кравець і маєш колосальний досвід роботи швачкою. Тому спеціалісти філії надали п. Олі фахову консультацію, скерували на низку семінарів і тренінгів. Жінка охоче розповідає про них, стверджуючи, що почерпнула там багато цікавого, пізнавального та нового для себе.

Коли ж їй запропонували роботу тимчасового характеру у фізичної особи-підприємця Н. М. Мачай, охоче погодилася. Тоді посадовці центру зайнятості уклали договір про навчання шляхом стажування із подальшим працевлаштуванням. Пані Оля успішно пройшла вишкіл, а тоді була прийнята на роботу, де трудиться до сьогодні.

Працедавець задоволений, бо має талановиту, відповідальну та сумлінну працівницю, а жінка радіє, що отримала роботу до душі.

 

Марта Гаврилюк, заступник директора-начальник відділу організації працевлаштування населення Буської районної філії Львівського ОЦЗ