08.08.2019 | 09:27

Днями директор Дрогобицького міськрайонного центру зайнятості Богдан Волошин разом з фахівцями держустанови вкотре відвідали Меденицьку селищну раду, та місцеві підприємства, що розташовані на її території.

Під час зустрічі з головою сільради В. Шулаком, в. о. старости Опарівського та Летнянського старостинських округів Г. Куцим і П. Бохонком вдалося детально обговорити питання організації громадських робіт, оперативного і якісного підбору кадрів за сприяння держслужби та ін. Окремо йшлося про шляхи співпраці МРЦЗ та об’єднаної територіальної громади щодо реалізації програми зайнятості населення.

У рамках візиту відбулася ще зустріч з директором ДНЗ «Меденицький професійний ліцей» Василем Лужицьким. З очільником навчального закладу представники СЗ розмовляли про потребу в працівниках за певними посадами, можливість курсового навчання за такими професіями, як тракторист-машиніст с/г виробництва, електрогазозварник та водій автотранспортних засобів.

Сторони дійшли висновку, що завдяки співпраці можна не лише посприяти тимчасовій та постійній зайнятості краян, але й досягнути економічного зростання, соціального розвитку та популяризувати офіційні трудові відносини.

Дрогобицький міськрайонний центр зайнятості