15.09.2021 | 10:07

Нещодавно у Стрийському міськрайонному центрі зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій за участю представника Стрийської швейної фабрики «Стрітекс».

Провідний фахівець з питань зайнятості філії Світлана Шкляр зазначила, що мета заходу – знайти серед безробітних охочих працювати на швейному виробництві швачками. Вона також стисло окреслила ситуацію на місцевому ринку праці, більш детально зупинившись на базі вільних робочих місць і вакантних посад та перспективах працевлаштування для представників різних професій. Окрім того, С. Шкляр охарактеризувала соціальні послуги служби зайнятості, що націлені на зменшення дисбалансу між попитом та пропозицією робочої сили. Йшлося про професійне навчання як у Львівському ЦПТО ДСЗ, так і безпосередньо на робочих місцях шляхом стажування.

Запрошена до слова Оксана Камінська, начальник відділу кадрів фабрики, презентувала виробничу діяльність підприємства із багаторічним досвідом пошиття якісного робочого спецодягу та одягу GORE-TEX. Розповівши історію створення фірми, вона повела мову про створені умови праці, соціальні пільги, гідне фінансове забезпечення, можливості кар’єрного зростання шляхом підвищення кваліфікації та ін. «Швачка – це професія, яка завжди в тренді, – наголосила модератор. – Адже потреба в одязі в усі часи була, є і буде». За її словами, на підприємстві організований безкоштовний довіз працівників службовим транспортом за напрямками Миколаїв, Жидачів, Стрий, Моршин, Болехів, Тисів.

Упродовж заходу О. Камінська провела співбесіду з претендентами на вільні робочі місця. За результатами кваліфікаційного інтерв’ю три особи виявили бажання ближче ознайомитися з умовами праці, тому домовилися про подальшу зустріч безпосередньо на фабриці.

Стрийський міськрайонний центр зайнятості