28.09.2018 | 11:18

Зустрічі безробітних з потенційними працедавцями у центрах зайнятості під час ярмарок вакансій стали давно традиційними. Представники фірм і компаній з кожним роком усе більше пересвідчуються у доцільності проведення подібних атракцій, коли можна у стислі терміни дібрати персонал, презентувати свою діяльність, а ще – поширити серед населення інформацію про послуги, що надаються, або рекламувати продукцію, що випускається.

Днями такий захід відбувся у Радехівській районній філії Львівського обласного центру зайнятості для Ірини Василівни Гадуп’як, котра відкрила у нашому місті швейне виробництво. Як зазначила підприємниця, вона готова працевлаштувати майже 20 швачок. Директор виробництва Віталій Гадуп’як та технолог Галина Бець детально окреслили вимоги до претендентів на роботу, умови праці, соціальні гарантії, продемонстрували швейні вироби, які виготовляються на фабриці. А це – модний одяг для дітей різного віку.

Користуючись нагодою, посадовці філії ознайомили слухацьку аудиторію із базою вакансій, аспектами організації тимчасових робіт чи стажування на виробництві. Чимало уваги було акцентовано на тому, що служба зайнятості співпрацює з фірмами і компаніями, що ведуть соціально відповідальний бізнес, а тому пропонує працевлаштування тільки у правову полі з дотриманням норм чинного законодавства. Окремо жителям району розповіли про негативні наслідки незадекларованої праці та отримання заробітної плати у конвертах.

Радехівська районна філія Львівського ОЦЗ