18.09.2023 | 14:20

Під таким гаслом працює компанія «mODriz», засновниками якої є молоде подружжя – Ольга та Дмитро. Сімейний бізнес, започаткований ними 10 років тому у Харкові, доволі успішно розвивався. У 2021 році після здобуття неоціненного досвіду невеличка група однодумців, очолювана подружжям, запустила власний бренд «mODriz», наростила базу замовлень.

Однак плани на майбутнє жорстоко перекреслила війна. Після вторгнення російських військ у м. Харків виробництво та офіс фірми були зруйновані, довелося переїжджати. Вціліле обладнання релокували до Пустомит, що на Львівщині, а у в липні торік відновили діяльність.

«Кожний виріб – ручна робота, філігранно виконана нашими майстрами, – розповідає п. Ольга. І додає. – Поєднуючи індивідуальний підхід з широким спектром можливостей, ми виготовляємо ексклюзивну продукцію: картини з цінних порід каменю, нестандартні вироби з металу, мармуру, пластику, гуми, скла, які слугують чудовим доповненням до декору приміщень, сувенірами чи подарунками. Приміром, серія картин «BRAVERY» була розроблена нашою командою на основі поштових марок «Укрпошти», аби зберегти в пам’яті мужність і героїзм наших воїнів з острова Зміїний у найцінніших породах натуральних каменів, таких як мармур, граніт, травертин, онікс та наткральні кварцити. А ще – мати можливість донатити на потреби ЗСУ, працюючи в тилу».

Дізнавшись про урядову ініціативу, що спрямована на підтримку бізнесу, подружжя взяло участь в програмі «єРобота». За отриманий грант фірма купила гідроабразивний верстат з числовим програмним керуванням і забезпечила новими робочими місцями двох працівників.

«Із придбанням сучасного обладнання наші вироби набули більшої точності й стали ще більш унікальними, – стверджує пані Ольга. – А залучений додатковий персонал дозволяє виконувати замовлення швидко і не на шкоду якості».

Нагадуємо, що за державною програмою «єРобота» бажаючі можуть отримати мікрогрант на створення або розвиток бізнесу у розмірі від 50 до 250 тис. грн. Для цього потрібно розробити бізнес-план і до 19 листопада 2023 року надіслати заяву через портал «Дія». Додаткова інформація з питань фінансової підтримки бізнесу надається у підрозділах обласної  служби зайнятості .