12.01.2018 | 09:58

Фахівці Золочівського районного центру зайнятості разом з представниками Західного відділення комплектування іміджево-видавничого центру Національної гвардії України 10 січня 2018 року провели для безробітних профінформаційний семінар щодо особливостей військової служби за контрактом.

Захід відкрив директор РЦЗ Орест Малиновський, котрий акцентував, що контрактна служба – це чудова альтернатива працевлаштуванню та можливість продемонструвати почуття патріотизму.

Для наочного ознайомлення з основними елементами служби за контрактом у лавах Національної гвардії України присутнім запропонували переглянути відеоматеріал, а також окреслили умови та порядок її проходження у військовому резерві. Багато уваги було зосереджено на державних гарантіях та основних соціально-правових засадах, на яких базується такий вид зайнятості. Йшла мова про гідне матеріальне та речове забезпечення гвардійців, можливість навчання у профільних вишах за державним замовленням, наявність необхідних передумов для побудови кар’єри, а також вдосконалення професійних умінь і навичок.

– Споконвіку військова служба вважалася престижною та затребуваною, Сьогодні ви маєте можливість реалізувати свій потенціал у лавах Національної гвардії, що дозволить забезпечити свої сім’ї стабільним заробітком, особливими правами і привілеями, які надаються відповідно до чинного законодавства, – зазначив начальник Західного відділення комплектування підполковник Петро Прокопів.

Він наголосив, що бажаючі проходити військову службу за контрактом можуть самостійно обрати локацію, оскільки підрозділи нацгвардійцівзнаходяться в усіх обласних центрах. Особливим попитом користуються ті, хто свого часу здобув фах водія, а також спеціалісти вузьких профілів: кінологи, зв’язківці, інженери тощо. У м. Золочів функціонує Навчальний центр Національної гвардії України, де є можливість працевлаштуватися за названими професіями.

Задля донесення до учасників заходу більш ширшої нформації їм презентували плакати, буклети, флаєра, візитки та календарі рекламно-агітаційного характеру. Після завершення семінару безробітні мали можливість індивідуально поспілкуватися з військовиками та отримати ґрунтовні відповіді на запитання, що їх цікавили.

Мар'яна Вишинська, заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Золочівського районного центру зайнятості