31.10.2019 | 09:47

У Бориславській філії Львівського ОЦЗ відбувся семінар для безробітних з орієнтації на військову службу в Національній гвардії України за участю начальника Західного відділення комплектування Іміджево-видавничого центру НГУ Петра Прокопіва.

Присутнім розповіли про головні завдання Нацгвардії, ознайомили зі спектром функцій цього структурного підрозділу, перелічили переваги проходження служби за контрактом.

Окрім того, мешканці нафтового містечка дізналися про нюанси  зачислення та перебування у військовому резерві. За словами П. Прокопіва, це – компонент у військовому формуванні, що є запасом людських ресурсів на особливий період. Для отримання статусу резервіста необхідно укласти контракт. За такими особами зберігається робоче місце на період виконання обов’язків у складі української армії та середньомісячна заробітна плата.

Петро Михайлович також провів профорієнтаційну роботу зі школярами Бориславської ЗОШ № 3. Під час діалогу він наголосив, що бути військовим – це престижно та водночас дуже відповідально. Старшокласники з неабиякою увагою слухали його розповідь про Національну академію України НГУ: умови вступу, перелік спеціальностей та процес навчання в освітньому закладі.

Бориславська міська філія Львівського ОЦЗ