12.08.2019 | 10:56

У Новояворівській міській філії Львівського обласного центру зайнятості для безробітних краян відбувся мініярмарок вакансій за участю заступника командира дивізіону по роботі з особовим складом військової частини А 4623 «Б» майора Володимира Василишина.

Під час діалогу з клієнтами СЗ офіцер розповів про потребу в кадрах на військові посади. Найбільш затребуваними нині є стрілець, навідник, технік, кулеметник, гранатометник, водій автотранспортних засобів, психолог, фельдшер, охоронець.

Тимчасово непрацюючим детально окреслили умови проходження служби за контрактом, права та обов’язки військовослужбовців, а також переваги працевлаштування у Збройних силах України. Володимир Федорович наголосив, що армійцям гарантують соціальну захищеність. Не оминув і питання заробітної плати, адже з жовтня цього року планується значне підвищення оплати праці.

Безробітні отримали важливу інформацію, зокрема підписавши контракт військовослужбовці автоматично надають матеріальну допомогу, безоплатне лікування, житло тощо.

Ганна Замєсова, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Новояворівської міської філії Львівського ОЦЗ