14.08.2019 | 09:58

Нещодавно у Стрийському міському центрі зайнятості у рамках чергового тижневика «Під одним дахом» фахівці провели семінар з орієнтації на службу в Збройні сили України та презентували ГО «Центр зайнятості вільних людей».

Директор МРЦЗ Романа Вишньовська, вітаючи учасників заходу, зазначила, що впровадження інституту кар’єрного радника дозволяє забезпечити індивідуальний підхід до кожного клієнта служби зайнятості, надати якісні послуги з планування кар’єри для різних груп краян. Також посадовці держустанови для демобілізованих військовиків щомісяця організовують ярмарки вакансій, тренінги, семінари та інші заходи за участю соціальних партнерів, громадських організацій тощо.

Службу за контрактом у складі ЗСУ, як альтернативу працевлаштуванню, пропонували майор Стрийського об’єднаного міського військового комісаріату Сергій Кузенков та представник військової частини А 0284 м. Львів Оксана Цап. Вони ознайомили учасників з основними правами, пільгами та соціальними гарантіями, передбаченими чинним законодавством України.

Цікаво та насичено презентували ГО «Центр зайнятості вільних людей». Координаторка проекту громадської організації Ірина Думич, асистентка проекту Богдана Любів, представник офісу МОМ у м. Львові Юлія Венгерович  розповіли бійцям АТО про проект підтримки реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України. Його мета – повернути атовців до мирного життя, допомогти в навчанні, перекваліфікувати.

Загалом учасники заходу отримали чимало корисної та змістовної інформації, яка допоможе їм якомога швидше вирішити проблемні питання.

Стрийський міськрайонний центр зайнятості