18.10.2018 | 12:13

Однієї теплої осінньої днини спеціалісти Бродівської районної філії Львівського ОЦЗ організували та провели виїзну акцію для жителів Ясенівської сільської ради та старшокласників місцевої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.

Головна мета заходу – проінформувати селян та їхніх діточок про стан і перспективи розвитку локального ринку праці, перелічити актуальні професії, що є найбільш затребуваними, а також повідомити про можливість навчання, перенавчання, підвищення кваліфікації для подальшого працевлаштування. Окремо йшлося про спектр послуг служби зайнятості, які вона пропонує працедавцям, пошуковцям роботи та учням, котрі лише стоять перед вибором трудової стежини.

А зі школярами посадовці держустанови провели профорієнтаційний урок, під час якого акцентували увагу молоді на правильності вибору майбутнього фаху, радили, як знайти свою нішу, яка буде приносити користь, моральне та матеріальне задоволення.

Неоніла Кубіт, провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки Бродівської районної філії центру зайнятості