14.08.2019 | 14:18

Працедавці є найважливішими партнерами для служби зайнятості у реалізації державної політики працевлаштування населення. Підприємці створюють нові робочі місця, відтак основним завданням фахівців відділу взаємодії з роботодавцями Жидачівської районної філії Львівського ОЦЗ є налагодження ефективної співпраці з усіма суб’єктами господарювання, що функціонують на прилеглій території.

Вже не перший рік співпрацює з держустановою приватний підприємець Наталя Мелько. Провадячи діяльність у сфері торгівлі, бізнеследі часто має потребу в якісних кадрах, найбільш затребуваними є: продавець непродовольчих товарів і продавець-консультант.

Відрадно, що нині у крамниці пані Наталії трудиться п’ятеро краян, котрі у минулому були клієнтами служби зайнятості, а після успішного стажування долучилися до нового дружнього колективу. А нещодавно до них доєдналася ще й Марія Романів, котра у липні поточного року звернулася до посадовців Жидачівської РФ ЛОЦЗ після звільнення з ТОВ «ВУДІНДАСТРІС».

Краянка за професією «кухар-кондитер», однак виявила бажання працювати продавцем-консультантом. Отримавши комплекс соціальних послуг служби зайнятості, пройшовши спеціальне тестування на профнаправленість, їй запропонували роботу у ПП Н. Мелько.

Отож, лише завдяки тісній взаємодії з місцевими працедавцями служба зайнятості може сповна реалізувати свою посередницьку функцію – допомогти населенню знайти прийнятне місце праці, а суб’єктам господарювання – дібрати кваліфікований персонал.

Ірина Бойко, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Жидачівської районної філії Львівського ОЦЗ