19.10.2018 | 10:08

У Буській районній державній адміністрації відбулося чергове засідання робочої групи з питань виплати офіційної заробітної плати та зайнятості населення, а також семінар-нарада з місцевими підприємцями, котрі здійснюють діяльність у харчовій, торговельній та деревообробній сферах. До заходу долучилися представники РДА, ГУ Держпраці, ДФС, ПФУ та директор районної філії Львівського ОЦЗ Степан Миляновський.  

Звертаючись до учасників зустрічі, очільник райдержадміністрації Петро Мороз ознайомив їх з низкою вимог законодавства щодо легалізації робочих місць та розповів про порядок проведення перевірок контролюючими органами. Він порадив суб’єктам господарювання працювати виключно у правовому полі: добросовісно сплачувати податки, офіційно оформляти трудові відносини з найманим персоналом, забезпечувати соціальний захист підлеглим та виплачувати їм тільки «білу» зарплату.

Продовжуючи думку Петра Степановича, керманич Буської РФ ЛОЦЗ С. Миляновський повів мову про заходи, які організовує районна служба зайнятості в рамках інформаційно-розяснювальної роботи щодо змін у чинному законодавстві про зайнятість та оплати праці. Він презентував тематичні листівки-звернення до краян і працедавців району, розроблені Львівським обласним центром зайнятості, а також проінформовано присутніх про заплановані зустрічі з підприємцями. Як зазначив Степан Романович, мета таких візитів – уникнення ймовірних загроз вивільнення працівників і сприяння легальній зайнятості населення.

Марта Гаврилюк, заступник директора Буської районної філії Львівського ОЦЗ