01.04.2021 | 11:00

Днями директорка Пустомитівської районної філії ЛОЦЗ Ганна Гальчак у рамках робочої поїздки до Щирецької територіальної громади зустрілася з її головою Олегом Василишиним.

Під час візиту соціальні партнери обговорили низку питань, пов’язаних із економічним розвитком громади. Також йшлося про роль, соціальні послуги та місію служби зайнятості як інституції, що вживає заходи для збалансування попиту та пропозиції робочої сили. У цьому контексті були визначені шляхи подальшої взаємодії сторін, що мають спільні інтереси та зацікавлені у налагодженні партнерських відносин.

«Служба зайнятості – сервісна установа, яка виконує вкрай важливу соціальну функцію, допомагаючи тимчасово непрацюючим особам знайти роботу, а фірмам і компаніям – потрібний персонал», – зазначила Ганна Василівна. Вона детально охарактеризувала послуги, які надає служба зайнятості працедавцям. Мова йшла про шляхи збереження робочих місць, організацію оплачуваних громадських та інших робіт тимчасового характеру та професійного навчання на замовлення фірм в компаній.

Пустомитівська районна філія Львівського ОЦЗ