23.08.2019 | 11:52

У приміщенні Новояворівської міської філії Львівського обласного центру зайнятості відбувся мініярмарок вакансій з метою добору претендентів на роботу у ТзОВ «НВП ІМВО». Серед заявлених пропозицій: оператор верстатів з програмним керуванням, штампувальник, слюсар з механоскладальних робіт і підсобний робітник.

Підприємство є давнім партнером держустанови та спеціалізується на проектуванні, виготовленні, встановленні та обслуговуванні стелажних систем різних типів, а якісну продукцію експортує у Нідерланди, Бельгію, Францію та Польщу.

Під час заходу директор ТзОВ «НВП ІМВО» Ігор Висовський розповів коротку історію становлення компанії, наголосив, що у зв’язку із розширенням діяльності виникла потреба у додаткових працівниках. Очільник підприємства ознайомив безробітних із умовами і режимом праці, рівнем заробітної плати, яка становить 10-12 тис. грн. Він наголосив на можливості безкоштовного проживання у гуртожитку та організації для новачків відповідного навчання.

Загалом у заході взяли участь 23 особи з числа безробітних, котрі, отримавши відповіді на актуальні запитання, охоче ділилися враженнями, обговорювали почуте тощо. Також була досягнута домовленість про проведення професіографічної екскурсії з метою ознайомлення клієнтів СЗ із виробництвом.

 

Оксана Тимо, провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Новояворівської міської філії Львівського ОЦЗ