07.11.2019 | 09:55

Саме під таким гаслом днями у приміщенні Новояворівської міської філії Львівського обласного центру зайнятості відбувся захід за участю двох десятків безробітних, котрі активно шукають місце праці.

Про специфіку діяльності патронатних вихователів та сімейні форми опіки присутніх поінформували в. о. начальника Яворівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Оксана Білан-Звізло, керівник служби у справах дітей райдержадміністрації Олена Рис і начальник Управління соціального захисту населення РДА Уляна Ганусяк.

Під час конструктивного діалогу з представниками соціальних структур клієнти СЗ ознайомилися з умовами патронату над дитиною, почули відповіді на найбільш поширені запитання, з’ясували, які діти потребують опіки та хто може стати патронатним вихователем. Окремо присутні обговорили вимоги до кандидатів, розмір гарантованого забезпечення  та ін.

Такі заходи є надзвичайно ефективними та результативними, адже патронат – це не тільки добра справа, а й своєрідна форма зайнятості. До слова, нещодавно патронатним вихователем стала колишня безробітна Новояворівської філії Львівського ОЦЗ. Саме після відвідування служби зайнятості вона вирішила поділитися своєю любов’ю та теплом з діточками, що потрапили у складне становище і потребують маминої ніжності та надійного батьківського плеча.

Новояворівська міська філія Львівського ОЦЗ