29.04.2021 | 11:38

У Львівському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості охочі підвищити свій рівень конкурентоспроможності на ринку праці мають можливість опанувати 16 професій у різних галузях економіки.

Приміром, для тих, хто планує пов’язати трудове життя із сільським господарством, глибше ознайомитися із такими напрямами ведення агробізнесу як тваринництво та рослинництво, більш детально вивчити сучасні методи збільшення поголів’я худоби або підвищення врожайності сільськогосподарських культур, проводиться навчання за професією «фермер».

Вишкіл триває п’ять місяців, упродовж яких дорослі слухачі отримують ґрунтовні знання щодо алгоритму створення та функціонування фермерського господарства, ознайомлюються з аспектами планування основами ринкової економіки, політикою ціноутворення та нормами земельного законодавства.

Під час лекцій і практичних занять велика увага зосереджується на сучасних технологіях виробництва та переробки сільськогосподарської продукції, новітніх методах виконання механізованих робіт для обробітку землі та вирощування сільськогосподарської продукції. Одне слово, викладачі та майстри виробничого навчання роблять усе можливе, щоб після навчання кожний випускник зумів самостійно господарювати на землі, займаючись організаційною, виробничою та комерційною діяльністю в агросфері.

Львівський центр професійно-технічної освіти ДСЗ