13.06.2019 | 11:11

Якщо Ви мрієте стати шеф-кухарем або відкрити власний ресторан – розпочати необхідно з вивчення кулінарної майстерності. Азам цієї справи можна безкоштовно навчитись за сприяння Старосамбірської районної філії Львівського ОЦЗ, на базі Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу, що знаходиться у місті Львів по вулиці Пулюя, 36

Високопрофесійна команда досвідчених викладачів навчального закладу дає слухачам не тільки нові знання та ідеї, а й новий заряд позитивної енергії, впевненість у подальших діях.
Якщо Вас зацікавила інформації про можливість здобуття за сприяння служби зайнятості професії кухаря і ви бажаєте отримати більш детальну інформацію – звертайтеся до Старосамбірської районної філії Львівського обласного центру зайнятості за адресою м. Старий Самбір, вулиця Л.Галицького,128. Навчання починається 16 травня поточного року. Курс навчання триватиме 5 місяців. Нагадаємо, що професія кухар є затребуваною не тільки на ринку праці нашого району, а й в Україні загалом.

Старосамбірська районна філія Львівського ОЦЗ