19.08.2019 | 11:16

Стати патронатним вихователем – це не тільки шанс знайти роботу, але можливість реалізувати право дитини на виховання у повноцінній сім’ї.

Посадовці Бориславської міської філії Львівського ОЦЗ разом з представниками місцевого центру у справах сім’ї, дітей та молоді систематично проводять з краянами інформаційно-роз’яснювальну щодо того, як стати потребуючим хлопцям і дівчатам тимчасовими батьками.

Нещодавно безробітні МФ ЛОЦЗ у рамках тематичного семінару дізналися, що патронат – це професійна комплексна послуга, що передбачає тимчасовий догляд, виховання та реабілітацію дитини, котра опинилася у складних життєвих обставинах, потребує захисту, у сім’ї патронатних вихователів і одночасне надання фахівцями соціальної сфери інтенсивних підтримуючих послуг сім’ї дитини для відновлення її здорового функціонування.

Фахівці служби зайнятості наголосили, що патронатному вихователю держава гарантує фінансове забезпечення та виплачується соціальна допомога для забезпечення повноцінного харчування, виховання та розвитку дитини, відповідно до її потреб. Водночас і зауважують, що головною причиною стати тимчасовим батьком-опікуном має бути не грошова вигода, а щире бажання допомогти юній особі, котра через складні життєві обставини не може проживати зі своїми близькими.

Ольга Чистогорська, провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Бориславської міської філії Львівського ОЦЗ