13.08.2019 | 10:15

Улюблену справу обирають по-різному. В одних це виходить одразу, тобто особа розуміє і знає, чим хоче займатися. Іншим потрібно значно більше часу, щоби усвідомити, чим займатися. – провести декілька робочих днів на підприємстві, поспілкуватися з колегами, навчитися нового, показати свої професійні здібності.

Посадовці Трускавецької міської філії Львівського ОЦЗ систематично пропонують безробітним пройти стажування, адже це дуже добра нагода поліпшити професійні навички, здобути новий досвід. А зі сторони працедавця – це найкращий спосіб перевірити професійні можливості нового працівника.

Нещодавно до працівників служби зайнятості звернулася фізична особа-підприємець Н. Пиріг з метою підібрати працівника на роботу в її аптеку. До слова, Наталя Богданівна про послуги служби зайнятості знає з першоджерела, адже нещодавно і сама була безробітною. Тому після реєстрації підприємця, одразу звернулася до давніх друзі за поміччю.

Результату довго не чекали. За тісної співпраці бізнеследі та держустанови та за успішного стажування вдалося працевлаштувати Анжелу Максимик на посаду завідувача аптеки. Адже вона зарекомендувала себе як відповідальний, цілеспрямований та професійний фахівець. Ексбезробітна, знайшла роботу своєї мрії і тепер реалізовує свій трудовий потенціал.

Трускавецька міська філія Львівського ОЦЗ