
Посадовці Львівської філії ЛОЦЗ провели зустріч зі студентами другого курсу факультету менеджменту Львівського фахового коледжу ЛНУП, під час якої обговорили можливості працевлаштування молоді.
Програма заходу була цікавою, змістовною та пізнавальною. Передусім студенти ознайомилися зі структурою та роботою центру зайнятості, дізналися як правильно шукати вакансії та які у них перспективи працевлаштування.
Хлопці та дівчата завітали до офісу «Зроблено в Україні», де консультанти розповіли про активні програми служби зайнятості. Мова йшла про можливість у рамках програми «Власна справа» отримати молодіжний грант у розмірі до 150 тис. грн для відкриття бізнесу. Також студенти пройшли профорієнтаційне тестування з питань побудови професійної кар’єри.
Такі заходи не лише надихають молодь, а й допомагають їй сформувати чітке бачення власного професійного майбутнього, вчать приймати свідомі рішення та ще у студентські роки активно адаптовуватися до вимог і потреб сучасного ринку праці.