14.04.2021 | 09:52

Ви активно шукаєте нову сферу діяльності, але знайти прийнятне місце праці ніяк не вдається? Фахівці Сколівської районної філії Львівського ОЦЗ радять ознайомитися зі списком справ, які полегшать ваші старання.

Спершу треба чітко усвідомити, де і ким ви хочете працювати, на яку заробітну плату розраховуєте, і найголовніше – чи відповідають ваші здібності, навички, вміння та досвід фінансовим очікуванням? Далі слід грамотно виповнити резюме, вказавши інформацію про себе, рівень освіти, місця праці, додаткові переваги. Найзручніше це зробити на сайті Державної служби зайнятості, попередньо прослухавши курс на ресурсі «Освітній портал» https://skills.dcz.gov.ua/.

Не менш важливо регулярно переглядати рубрику інтернет-представництва Державної служби зайнятості, де публікуються свіжі вакансії, а також зареєструватися на інших вебресурсах з пошуку роботи. Обов’язково поділіться з рідними, друзями та знайомими інформацією про те, що ви відкриті до пропозицій працевлаштування.

Будьте завжди на зв’язку, адже до вас можуть у будь-який момент зателефонувати рекрутери чи працедавці, котрих зацікавило ваше резюме.

Під час співбесіди поводьте себе стримано, але впевнено, не перебільшуйте власні можливості, водночас озвучуйте сильні сторони та досягнення.

Важливо бути наполегливим і цілеспрямованим, поставити перед собою чітку мету – отримати роботу та йти до неї, долаючи всі перешкоди! Якщо вам потрібна допомога, підтримка чи консультація, звертайтеся до фахівців служби зайнятості.

Сколівська районна філія Львівського ОЦЗ