24.01.2023 | 16:37

Чимало корисних і добрих справ можна зробити на території громад, залучаючи до праці тимчасово безробітних громадян. Це і прибирання території, і знищення стихійних сміттєзвалищ, і впорядкування парків чи місць відпочинку, наведення ладу на центральних площах поселень та ін.

Для організації на теренах району громадських робіт директор Кам’янка-Бузької філії Львівського обласного центру зайнятості Оксана Довганик ініціювала зустрічі з головами об’єднаних територіальних громад, під час яких обговорила з ними всі тонкощі організаційного процесу, а також переваги залучення безробітних до суспільно корисної справи.

Як було наголошено, за рахунок тимчасової зайнятості можна оперативно задовольнити потреби громади у робочій силі для виконання певних обсягів і видів робіт, а ще – надати безробітним шанс власними руками заробити кошти і поліпшити фінансовий стан родин.

Під час зустрічей були внесені пропозиції щодо розширення переліку видів робіт, які сприятимуть екологічному захисту навколишнього середовища. Йшлося про очищення ровів, канав, ліквідацію стихійних сміттєзвалищ, знищення чагарників, благоустрій території цвинтарів, парків, фарбування лавок, впорядкування квітників та ін.

Упродовж січня-грудня 2022 року до участі у громадських роботах вдалося залучити 22 особи з числа безробітних. Для цього попередньо було укладено 12 договорів на організацію громадських робіт із комунальними підприємствами «Кам’янкаводоканал» та «Господар».

Витрати на організацію громадських робіт торік склали майже 182 тис. грн, із яких 43 тис. грн – кошти Фонду, 139 тис. грн – кошти місцевих бюджетів.

Більш детально послуги працедавцям описані за посиланням https://bit.ly/3UTn4Rj. Консультації за тел.: (032)233 01 67, (032) 245 03 11.