10.07.2024 | 12:02

З березня цього року бущани мають змогу насолоджуватися смаком продукції місцевого кооперативного молокопереробного підприємства «Набіл». А це – пастеризоване молоко, кисломолочний сир, кефір, масло, сметана, йогурти, що виготовляються з натуральної сировини і не містять барвників, інгібіторів і стабілізаторів.

Свій внесок у роботу невеликого колективу вносить і Мар’яна Петришин, лаборант хімічного аналізу. Минулого року з метою працевлаштування вона звернулася до Буського відділу Золочівської філії ЛОЦЗ. Як з’ясувалося під час розмови зі спеціалістом, жінка довгий час працювала у Львові на ТзОВ «Перша приватна броварня». Але з народженням донечки не мала змоги доїжджати до місця праці. Тож, коли їй кар’єрна радниця запропонувала розглянути варіант роботи на новому заводі, охоче погодилася. Після співбесіди з директором заводу та стажування на робочому місці питання працевлаштування було вирішене позитивно.

«Для мене було приємною несподіванкою знайти роботу у рідному селі Утішкові, – радіє Мар’яна. – Тут мене все влаштовує: гарне приміщення, дружній колектив, позмінний графік роботи. Завдячуючи службі зайнятості, я тепер усе встигаю і можу більше уваги приділити сім’ї».

Новостворена фірма також задоволена співпрацею зі службою зайнятості, адже, окрім кваліфікованого фахівця, підприємство «Набіл» отримує компенсацію витрат у розмірі єдиного соціального внеску за працевлаштування безробітної на нове робоче місце.

«Наш принцип «Свій до свого по своє» спрацьовує не лише у відносинах «фірма – споживач», а й у партнерстві зі службою зайнятості, – кажуть виробничники. – Ми подаємо вакансії, а нам не тільки скеровують претендентів, а й пропонують вигідні для фірми програми».

Якщо ви шукаєте потрібний персонал або роботу, звертайтеся до підрозділів Львівської обласної служби зайнятості (адреси – за посиланням ). Спеціалісти допоможуть укомплектувати вакансії, ознайомлять з реаліями ринку праці та перспективами працевлаштування.