16.10.2020 | 09:38

Жовтень – це той час, коли у всіх установах, організаціях, медичних і навчальних закладах області активно йде підготовка до нового опалювального сезону, а отже затребуваними є оператори котелень. Для успішної професійної діяльності представникам цього фаху необхідні ґрунтовні знання про будову, порядок експлуатації та обслуговування котлів, навички попередження та ліквідації несправностей, аварій тощо. Не менш важливо володіти інформацією про правила та норми безпеки, відомостями про протипожежний захист тощо.

Щороку місцеві «тепловики» звертаються до служби зайнятості з тим, аби укомплектувати вакансії кваліфікованими працівниками. Задля оперативного вирішення кадрових питань посадовці Жидачівської районної філії Львівського ОЦЗ організовують навчання на курсах цільового призначення.

Упродовж короткого терміну охочі забезпечувати домівки теплом мають можливість оновити знання та отримати допуск до роботи. Лише упродовж серпня-жовтня 2020 року вишкіл закінчили понад п’ять десятків майбутніх операторів котельні. За цей період вони не лише прослухали теоретичні лекції, але й пройшли обов’язкове періодичне навчання з безпечної експлуатації та обслуговування котлів, що працюють на твердому паливі.

Тепер завдяки співпраці соціальних партнерів і служби зайнятості не тільки у домівках мешканців Жидачівщини, а й у приміщеннях державних і неурядових установ буде тепло і затишно!

Романа Генега, начальник відділу активної підтримки безробітних Жидачівської районної філії Львівського ОЦЗ