13.10.2021 | 10:08

 

У рамках Дня учасника АТО в Бориславській міській філії Львівського обласного центру зайнятості відбувся семінар для військовослужбовців, котрі свого часу брали участь в антитерористичній операції.

Спершу фахівець з профорієнтації ознайомила присутніх з комплексом соціальних послуг, які надає служба зайнятості клієнтам задля пришвидшення процесу працевлаштування. Окрема увага була зосереджена на тому, яку користь можуть почерпнути користувачі всемережжя із сайту державної служби зайнятості, чому важливо зареєструватися в електронному кабінеті шукача роботи, що цікавого на «Освітньому порталі ДСЗ», профілі у соціальній мережі «Фейсбук» Бориславської МФ ЛОЦЗ та групі «Робота в Бориславі та окрузі». Приємно було почути, що майже всі присутні є активними читачами наших дописів в зазначеній соціальній мережі.

Присутня на заході Галина Ляхович, головний спеціаліст Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, повела мову про те, якими послугами можна скористатися у бюро правової допомоги. Йшлося про консультації з будь-яких правових питань, допомогу у написанні звернень, шляхи розв’язання різних юридичних проблем тощо. За її словами, окремих випадках учасники АТО можуть безоплатно скористатися послугами адвоката для вирішення питань у судовому порядку. Чимало уваги вона зосередила висвітленню таких питань як пільги й соціально-правові гарантії для ветеранів війни, учасників бойових дій та інвалідів війни. Цікавою для присутніх була інформація щодо розміру разової матеріальної допомоги, яку ветеранам виплачують до 5 травня. Обговорили присутні й аспекти земельної реформи, зокрема йшлося про першочергове право учасників АТО на земельні наділи.

Семінар завершився щирими привітаннями з прийдешнім святом – Днем захисника України. Учасникам заходу побажали міцного здоров’я, мирного неба, сімейного затишку, здійснення всіх задумів та планів і якнайшвидшого працевлаштування.

Бориславська міська філія Львівського ОЦЗ